Shingeki no Kyojin / Attack on Titan - 19. Svazek

Boj v kleci
Eren a jeho přátelé čelí Reinerovi a porazí ho za použití nové zbraně. Bertolt se připojí k boji aby zachránil Reinera. Armin se ho pokusí bezvýsledně odradit. Bertolt zjistí, že Reiner přenesl svou mysl do těla titána jako poslední možnost a rozhodne se přeměnit do Kolosálního titána a pomstít svého druha.


Kapitola 75.
Dvě válečné strany

Kapitola 76. 
Hromové kopí

Kapitola 77.
Svět který viděli

Kapitola 78.
Klesání
Vážení čtenáři, kvůli autorským právům byla manga odstraněna. Prosím vás, aby jste mé překlady Shingeki no Kyojin, které máte u sebe stažené v počítači dále nikde veřejně po internetu nešířili!


Pro více info nebo v případě zájmu poskytnutí překladu mangy pro soukromé účely pište na murakamiaiko@seznam.cz

19 komentářů:

 1. Dobrý den , mohu se zeptat kdy vyjde kapitola 75 . Děkuji

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Manga vychází každý měsíc kolem 9. Překlad je podle toho, kdy se na internetu objeví scany a jak mám čas to přeložit.

   Vymazat
 3. Ahhhhhhh kde je Ymir :D už je to šíleně dlouho co ji nevidíme, doufám že je naživu. Jinak děkuji za překlad :) Chci se zeptat jaká je vaše oblíbená postava a tzv. ship?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oblíbená postava...no, já jich mám hodně: Levi, Annie, Ymir, Historia, Frieda, Bertolt a Hange. Ship: YumiKuri, BeruAni, EreMika a Springles.
   Lidi mě nesnáší, protože mám ráda Ymir a Annie. XD

   Vymazat
  2. Tak to jsme na stejné lodi :D Taky mezi mé shipy patří snad všechno co jsi vyjmenovala plus mám ráda ještě Levi x Hanji :D ale Yumikuri je na 1. místě u mě :D Počkat to vážně? :D Já myslela, že Ymir a Annie jsou oblíbené teda hlavně Ymir jelikož mám blog na Tumblr, tak je tam celkem populární.

   Vymazat
  3. Ymir moc populární není jak v zahraničním fandomu tak u nás. Nejoblíbenější jsou Mikasa a Sasha. Hlavně tady si lidi myslí, že když mám ráda Ymir a Annie, tak jsem se nejspíš zbláznila, protože jsou přeci ty "zlé", což není pravda.

   Vymazat
  4. Ah možná máš pravdu bude to asi tím, že sleduji jen Ymir/Yumikuri blogy. Podle mě moc lidí nečte mangu a koukají jen na anime a nebo nechápou Ymiřin (nevím jak to mám vyskloňovat :D) a Annin charakter. Annie je "svině" za to, že zabila spoustu lidí ale ironií je že Reiner nebo Bertholdt uděli to samý ale nejsou tak krtizování za své činy jako ona. Ostatní vidí Ymir jako "mrchu" protože kolem sebe lidi buzeruje a stará se jen o sebe jak to někteří píší. Já ji vnímám jako osobu která má porozumění, nesobeckou, je empatická, pomáhá lidem na nic si nehrát a být sami sebou, velmi chytrou atd. Doufám, že se to po čase změní až se začne odvysílat 2. série, protože Annie a Ymir jsou nejlepší a nejkomplexnější postavy v SnK.

   Vymazat
  5. Brát Annie jako svini za to, že zabila hodně lidí, když většina postav v SnK udělala to samý... Až se dozvíme celou minulost BRA tria tak je budou mít všichni beztak za největší hrdiny. Tvrdit že jedna strana je dobrá a druhá špatná opravdu v tomto případě nejde, protože obě strany mají hodné a zlé lidi.

   Vymazat
  6. Souhlasím, uvidíme jak se to celý vyvine a nesmírně se na to těším :). Taky doufám, že uvidíme více z Annin a Ymiřin minulosti, protože dost málo o nich víme a myslím si že mají velký klíč k ději.

   Vymazat
 4. Upřímě, tohle by tvůrci měly udělat, všichni to chtějí, bylo by to i logické a právě proto to neudělají. Jako v jiných anime, třeba Naruto ( když byl ještě koukatelný ) a mnoha jiných se vždy zaměří na ty nejjednodušší postavy, většinou chlapi a jejich patetické monology. Nejviditelnější je to u výplňových dílů nebo výplňových částí jednotlivých dílů. Potřebují nahnat čas a úplně se nabízí flashbacky nebo vedlejší příběhové linie nebo alespoň ponor do duše, ale to ne, raději tam prsknou nějakou na koleni zhotovenou blbost.
  Je to pro autory snazší nebo jim do toho mluví studia. Bohužel

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý večer, mohl bych se prosím zeptat jestli bude 76 část vydaná do vánoc? Předem děkuji za info, a zároveň moc děkuji že překládáte tuto mangu, opravdu si moc vážím vaší práce a jsem za ní moc vděčný.
  Také všem přeji veselé vánoce a šťastný nový rok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kapitolu 76 budu moct přeložit, až budou na internetu scany. Nechci brát ty oficiální z crunchyrollu, takže vůbec nevím, kdy to vydám.

   Vymazat
 6. Muramaki Aiko ďakujem, že pre nás prekladáš SnK. Som rád, že ešte existujú ľudia, ktorí sa tejto nezištnej práce ujmú :)

  OdpovědětVymazat
 7. preklep v mene, ospravedlňujem sa :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se stává i v lepších rodinách. XD

   Vymazat
 8. Moc děkuji za další překlad, jsem opravdu převelice vděčný že někdo tuto skvělou mangu překládá. Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 9. SnK mam rada...doposud jsem nevidela anime kvuli velke oblibenosti me to odradilo, ale manga me chytla a bavi me ^^
  Dekuji moc za preklad !

  OdpovědětVymazat